Palmse kõrts

Palmse kõrts

Üks iseäranisti hea kõrts, kus leib ja soolavõi alati laual

 

Soovi korral saab ka priskemat kehakinnitust, sest kõrtsirahvas võtab iga teelise vastu kui kalli ja kauaoodatud sugulase ning kedagi ei lasta ära minna tühja kõhu ega januse suuga! Et ilusa ilma korral söögilauad õue kaetakse, on ilmselge! Siis on vanematel hea oma järelkasvul silma peal hoida, kui need moonakate kiigemäel kiikesid kääksutavad. Katuse alla mahutame sadakond inimest, see tähendab, et ka korralikud rahvalikud pulmad ja peod saab siin suurema seltskonnaga maha pidada!

Kui kõht head-paremat täis söödud, võib igaüks minna kaema, midamoodi see mõisa moonamees elas ja milliste töödega endal hinge sees pidi hoidma. Kõiksugu ülesriputatud ja  laiali laotud tööriistu saab iga teeline katsuda ja nendega üht-teist äragi teha – kui ikka jõud ja mõistus peale hakkab!

Palmse mõisa kõrtsi grupimenüüde valikust on "rahvuslik menüü" pärjatud EHE märgisega. EHE (Ehtne ja Huvitav Eesti) on ökoturismi kvaliteedimärgis, millega tunnustatakse loodussõbralikke ja keskkonnasäästlikke maapiirkonnas pakutavaid turismitooteid ja -teenuseid.

Palmse Kõrtsi menüü
Avatud: 

IGA PÄEV 12 - 20