Klaaspärlid Palmses : Balanas Sisters

Balanas Sisters

Asukoht: 
HerrenhausAidahoone

L 13. veebruar kell 19 Palmse mõis 

Esmakordselt Eestis !
BALANAS SISTERS 

Kristīne Balanas (viiul, Läti / Inglismaa) & Margarita Balanas (tšello, Läti / Itaalia) 

Kavas Glière, Ravel, Vasks, Händel-Halvorsen

Möödunud sügisel hoo sisse saanud kontserdisarja „Klaaspärlid Palmses“ uue juveelina astub veebruari teisel laupäeval Palmse mõisas üles duo Balanas Sisters, rõõmustades publikut kaunikõlalise kammermuusikaga. Lätist pärit õed Kristīne ja Margarita Balanas on teinud kiire rahvusvahelise tähelennu nii solistidena kui ka duona ning pälvinud tähelepanu ja kriitikute kõrge tunnustuse revolutsiooniliste ideede ning värske lähenemise eest klassikalisele muusikale. Balanas Sisters on lummanud publikut sellistes maailmakuulsates saalides nagu Carnegie Hall, Laeiszhalle, Walt Disney Hall ja Berliner Philharmonie, samuti on kõnekas õdede koostööpartnerite nimekiri: Anne-Sophie Mutter, Sir Peter Maxwell Davies, Trevor Pinnock, Murray Perahia jpt. Duo romantismihõngulises Palmse kontserdi kavas leiab vihjeid nii barokiajastule kui ka impressionismile, samuti kõlab Pēteris Vasksi püha Teresale Ávilast pühendatud mõtlik ja sugestiivne teos „Castillo interior“. 

Piletihinna sees Härrastemaja külastus. Päevased tegevused lisatasu eest eelbroneerimisel info@palmse.ee/ +372 55599977. Kontsert toimub aidahoones.

Lisaks:

3-käiguline õhtusöök Palmse mõisa härrastemajas

Õhtusöögi broneerijale majutus Palmse külalistemajas -10%!

Koroonapandeemiast tingitud reisipiirangute tõttu jätavad korraldajad endale õiguse teha kontserdisarja kavades muudatusi. 

Kontserdi ajal valmib kunstnik Anna Litvinova live-maal ning kontserdi järel toimub kunstioksjon, kus osa oksjonitulust läheb heategevusse. Oksjoni võitjale lisandub üllatus Palmse mõisa poolt!

OSTA PILET PILETILEVIST SIIT!

Pilet: 
35€/30€ ja 60€/55€
Toimumisaeg: 
Saturday, 13. February 2021 - 19:00