Valgete ööde muusika


Asukoht: 
Manor House

Valgete ööde muusika: Linda-Anette Verte (viiul), Mikk Langeproon (akordion)

3. juuli kell 18.00
Palmse mõis

Linda-Anette Verte (viiul), Mikk Langeproon (akordion)

Helisingis, Sibeliuse Akadeemia õpingute ajal tutvunud noored Eesti interpreedid Linda-Anette Verte ja Mikk Langeproon toovad publikuni Eesti ja Soome heliloojate teosed. Tunniajasel kontserdil kõlavad Arvo Pärdi, Jean Sibeliuse, Ester Mägi, Rasmus Puuri, Matti Murto, Petri Markkoneni ja Mikk Langeprooni teosed ning rahvaviisid.

Piletid saadaval Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klassika/valgete-oode-muus...

 

Hea kontserdikülastaja

Hoolime Teie, kontserdi esinejate ja oma meeskonna tervisest. Kontserdipaikades jälgime  Terviseameti kehtivaid ettekirjutusi ning teeme enda poolt kõik, et kontserdikülastus oleks turvaline ning meeldiv. Selleks, et kontserdikülastus mööduks sujuvalt palume, et tutvuksite enne kontserdile tulekult kontserdikülastaja meelespeaga.

KONTSERDIKÜLASTAJA MEELESPEA

Kontserdil kehtib 2+2 reegel.

Kontserdipileti ostmisel palume eelistada e-piletit ning piletite ostmist eelmüügist. Saalis on kontserdikohti piiratud arv ja nii tagab eelmüügist ostetud pilet Teile kindlasti võimaluse kontserdist osa saada.

Kui soovite kontserdile tulla kahekesi palume valida sobivas hinnaklassis pilet kahele.

Kontserdi kava sisaldub piletihinnas ning on asetatud iga kontserdikülastaja istekohale. Kohapeal eraldi kavalehtede müüki ei toimu.

Uksed avatakse 30 minutit enne kontserdi algust.

Külastajatel palume kohale tulla piisava ajavaruga ning pärast kontserti saalist väljumisel hoida omavahelist distantsi.

Kontserdisaali sisenemisel ja väljumisel palume jälgida saaliteenindaja juhiseid.

Kohapeal on olemas desinfitseerimisvahendid.

Kontserdil haigena mitte osalemine on eelkõige inimese enda vastutus. Korraldajal on õigus paluda ilmselgete haigusnähtudega külastajal kontserdilt lahkuda.

Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) palume võimalusel vältida sündmustel osalemist. Soovituse täitmise eest vastutab eelkõige iga inimene ise, hinnates enese tervislikku seisukorda.

Korraldaja poolt on tagatud istekohtade piirangutele vastav asetus, palume istekohtadele liikudes jälgida saaliteenindaja juhiseid. 

Kõrvuti saavad istuda vaid perekonnaliikmed, kes on ostnud pileti kahele. Istekoha omavoliline muutmine ei ole lubatud.

Palume kõigilt külastajatelt mõistvat suhtumist ja praegu kehtestatud reeglitest kinnipidamist.

 

Lugupidamisega
Eesti Interpreetide Liit

Pilet: 
10 € / 7 €
Toimumisaeg: 
Friday, 2020, July 3 - 6:00pm