Palmse mõisa jõulukuu pakub imekauneid meloodiaid, jõulumeelelolu ja avastamist!

Palmse mõisa jõulukuu pakub imekauneid meloodiaid, jõulumeelelolu ja avastamist!

Tähistame advendiaega 3. detsembril kell 16:00 advendikontserdiga „Inglite aeg“, kus Tiiu Tikkerberi ja Jaanus Väljaotsa juhtimisel esinevad Lehtse kammerkoor, erinevad ansamblid, solistid ja käsikellade ansambel. Kontserdi pääsmeks on vaba annetus Ukraina laste jõulupakkideks.

Nii muusika kui toit toovad naudingut meie vaimule, kehale ja hingele. Kutsume teid õhtusöögile ja kontserdile "Jõulumuinasjutt" 10. detsembril kell 18.00, kui klaveri taga asub imelisi helisid looma armeenia juurtega pianist Andranik Qechek ja kus peakokk on loonud hõrgutisi täis menüü. 

Läbi detsembrikuu sibavad mõisas sajad jalapaarid, need on koolilapsed, kes on Palmse jõulumaad avastama tulnud. Peredele on võimalus Palmse jõulumaad avastama tulla 22. detsembril kell 16, kus kohal on ka jõulumees ja päkapikud, kes avavad oma jõulueelsete toimetuste telgitaguseid. Sepa juhendamisel valmivad õnnemündid, soovida saab jõulusoove ning postkontorist lähevad teele kirjad jõuluvanale ja postkaardid kodustele. Valmivad piparkoogid ning kuljuste kõlinal saab nautida saanisõitu. 

Ootame jõukuul Teid Palmse mõisa avastama!
Piletid: e-pood
info@palmse.ee

Palmse mõis/ SA Virumaa Muuseumid