Sügis ja jõulud Palmse mõisas

Lehesahin jalge all, värvide rohkus- see kõik on hingematvalt kaunis. Palmse mõis on ametlikult sügiseses rüüs. Palmse mõisa aed on kõigile jalutamiseks avatud ning külastajad on oodatud mõisaparki, õunapuuaeda ja matkaradadele jalutama ja loomulikult on Palmse mõisa peamaja Teid ootamas sooja tee ning muuseumiga. Härrastemaja lahtiolekuajad aga on ka muutumas! Alates 1. november on härrastemaja avatud N-P kell 10:00- 16:00, E-K OLEME SULETUD.

1. novembrist on ka Palmse mõisa kõrts suletud, aga me ei jäta külastajat tühja kõhuga, vaid suuname Viinavabriku restorani „Von der Pahlen, mis kevadel sai avatud, aga igapäevaselt polegi veel lahti olnud. Katsetame nüüd seda Teie abiga. Restoranist saab pigem õdus, lihtne toidukoht, kus menüü on taskukohane igale teelisele ja erineva suurusega perele. Mis eriti eriline, hakkame esmaspäevast reedeni pakkuma 5 eurost päevapakkumist 12-14ni. Ülepäeva siis kas supp või praad ning supipäeval saab ka magustoidu juurde. Püüdsime teha just sellise menüü, kus leidub igale maitsele midagi sobivat! Nii palju, kui meie enda aed sel aastal saaki sai, kasutame kõik loomulikult toidupakkumises ära. Kindlasti on tähtsal kohal meie aia õunad- mida saab pakkuda erineval viisil, küll kosutava joogina või magusa ampsuna. Teil tuleb vaid kohale tulla ja tutvuda!

Laste peale mõtleme kindlasti eraldi. Peale hea toidu on oluline, et neil ka igav ei hakkaks.  Valmis on vahva tegelusnurk, kus saab joonistada ja lugeda ning kuhu tõime jahedast kavaleridemajast ära härrastemaja nukumaja, kus saab lõbusasti mõisaaega ette kujutada ja läbi mängida.

Kindlasti on põhjust uudistama tulla ja kaugel need jõuludki enam on. Jõulumaa jõuluprogrammid gruppidele on nii lastele, kui täiskasvanutele, aga eriti eriline on see, et 22.12 teeme jõulumaa perepäeva ning sel päeval on oodata külla ka JÕULUMEEST. Planeeri aegsasti, sest kohtade arv jääb piiratuks.

Armas külastaja, oleme Teie jaoks alati olemas! Palmse mõis ootab Teid iga päev külla.

Kui vajad erilist pakkumist, kirjuta julgesti

Ilusat sügist soovides,

Palmse mõisa direktor - Merili Vipper

Foto autor: Argo Viikvald
 

info@palmse.ee /merili@svm.ee

Foto: Argo Viikvald