Mõisalaste mängupäev

Mõis

Asukoht: 
AidahooneKavaleridemajaMõisapark
Ootame kõiki lapsi Palmse mõisa 15. augustil mõisalaste mängupäevale, kus iga rõõmus särasilm saab teada, milliste mänguasjadega ja kuidas mängiti mõisas 100 aastat tagasi.

Mänguasjad olid olemas juba väga palju aega tagasi ja oletatakse, et nende ajalugu on sama vana kui inimkonnalgi. Tüdrukute tüüpilisteks mänguasjadeks olid nukud ja nukumööbel, poiste mänguasjadeks olid aga kepp-hobused ja mängusõdurid. Lastele on avatud laste mängumaja, kus iga laps saab oma fantaasiat kasutades mängida tõelist mõisaelu.

Kell 13:00 tuleb külla Viljandi Laste- ja Noorteteater REKY kammerliku teatrimänguga "TÄNA TEEME TEATRIT''.

See on teatri mäng, kus üheskoos publikuga mängitakse maha 3 Eesti rahva muinasjuttu. Teatrimängu pikkus 40 minutit. Teatrimäng õpetab meie lastele armastatud Eesti muinaslugusid.

Pargis ootavad ees mõisalaste murumängud, palmimajas imetleme eksootilisi taimi ja piilume linnupuuri, vilunud sepa käe all saab vermida õnnemünti. Keraamikakoda pakub võimalust muuta oma päev meeldejäävaks – saviga tegelemine sobib kõigile, kel on soovi midagi enda kätega ära teha.
Nautida saab uhket kaarikusõitu mõisa territooriumil.

 

 

PANE TÄHELE!
Palmse mõis kontrollib alates 9. augustist üritustel ja tegevustes kõigi inimeste COVID-19 tõendeid, nende ehtsust ja kehtivust ning kahtluse korral tuvastame ka tõendi esitaja isikusamasuse.
Arvestades noorte vaktsineerituse hõlmatust, ei pea alla 18-aastased oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust esialgu tõendama.

Alates 9. augustist on siseruumides nakkusohutuse kontrollita toimuvatel üritustel ja tegevustes lubatud kuni 50 ning õues kuni 100 osalejat.

Alates 9. augustist saavad ÜRITUSTEL JA TEGEVUSTES osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Sisetingimustes võib sel juhul olla kuni 6000 ja välitingimustes kuni 12 000 külastajat.

 

 

Täpsemat infot küsi meie muuseumi infonumbrilt +372 55599977 või info@palmse.ee.

Palmse mõis järgib kõikides oma tegevustes Kultuuriministeeriumi ja Terviseameti soovitusi muuseumi turvaliseks külastuseks.

Eksponaate palume mitte puutuda!
Palume muuseumisse tulla tervena. Haigena püsi kodus!
Külastajatel on tagatud võimalused käte pesemiseks ja desinfitseerimiseks.
Puhastame ja desinfitseerime regulaarselt erinevaid pindu (kassa, ukselingid, käepidemed jms).

Pilet: 
18 € / 9 €
Toimumisaeg: 
воскресенье, 15. August 2021 - 12:00